ÜyeGirişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

BÜYÜK YUNANİSTAN TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL-İPSALA

Büyük Yunanistan Turu için yola çıkılıyor. Akşam 20:00 Kozyatağı Cities Önü, 20:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi, 21:30 İncirli Ömür Plaza, 22:00 Beylikdüzü Marmara Park AVM önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Tekirdağ üzerinden yolculuğumuz İpsala Sınır Kapısı’na. gece boyu yolculuk.

2. Gün: KALAMBAKA

sabah saatlerinde serbest olarak alacağımız kahvaltı molası sonrası Yunanistan’ın Kapadokyası olarak kabul edilen ve yerden 200 metre yükseklikteki günümüzde de faal olarak görevlerine devam eden manastırlar bölgesi Kalambaka’ya gidiyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırlar içindeki yaşamlarına tanık oluyor ve manastırları detaylı olarak geziyoruz. Ardından Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Metsovo’ya geçiyoruz. Epirus Dağı eteklerinde bulunan Metsovo kasabasında bir film platosunu andıran, peynirleriyle ünlü bu kasabada vereceğimiz kahve ve alışveriş molasının ardından konaklama yapacağımız otele varıyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3. Gün: CORFU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Corfu gezisi için yola çıkıyoruz. Bu turda, gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint Kiliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ardından Parga’ya geçiyoruz. Akşam yemeğimizi alıp yürüyüş ile Parga’yı geziyoruz. Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Parga meydanına varıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: SELANIK

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ederek Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Şehir turunda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve konaklama için Kavala’ya geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

5. Gün: KAVALA-İSTANBUL

sabah otelde alınan kahvaltı sonrası panoromik Kavala turumuzu yapıyoruz. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından İstanbul’a dönüş yolculuğu başlıyoru. İpsala Sınır Kapısı’nda free shop molası sonrası yurda girerek sizleri aldığımız noktalara bırakıp turumuzu tamamlıyoruz. Bir başka gezide görüşmek üzere.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Lux Otobüslerle Ulaşım

3 Gece ¾* şehir merkezi otelinde konaklama

  3 sabah kahvaltısı

  Igoumenitsa-Corfu feribot biletleri

 Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti

 Tüm ekstra turlar 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Belirtilen dışında tüm öğünler

 Müze ve ören yeri girişleri

 Tüm kişisel harcamalar

 Vize ücreti

 Yurtdışı çıkış harcı(150 TL)

 Schengen Vize Ücreti 200€ (yeşil pasaport sahipleri muaftır)

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 19 Nisan

  Fiyatlar

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  19.04.2024Sorunuz290,00 EUR440,00 EUR290,00 EUR0 - 2 Yaş 100,00 EUR
  3 - 12 Yaş 280,00 EUR
  Taksitler »

  Yorumlar


  BÜYÜK YUNANİSTAN TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri